Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1'Pattinson je seksipilniji od Lautnera' Empty 'Pattinson je seksipilniji od Lautnera' Čet Dec 03, 2009 6:43 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Ashley Greene, 22-godišnja glumica koja u sagi 'Sumrak' igra ljupku vampiricu Alice, definitivno se svrstala u 'tim Edward', jer svog kolegu Roberta Pattinsona smatra puno seksipilnijim od njegova filmskog oponenta Taylora Lautnera (Jacob)
'Sve je to pomalo čudno, jer kad sam upoznala Roberta, nisam ga doživljavala u tom smislu. Rob zbilja ima 'ono nešto' i to se ne može poreći. Više je seksi od Taylora Lautnera koji ima tek 17 godina pa ga doživljavam kao mlađeg brata. Robert je bez sumnje vrlo privlačan, a usto je i šarmantan i izuzetno talentiran momak. Čini mi se da je upravo taj talent ključan za njegov seksipil. Mi smo zapravo cijelo vrijeme flertovali, ali bez ikakvih namjera. Svi se izvrsno slažemo na setu i jako smo povezani', rekla je Ashley koja se posebno zbližila s Jacksonom Rathboneom koji u tom popularnom vampirskom filmskom serijalu igra Jaspera Halea.

Glumica kaže da ju je on poučavao plesu čim su se upoznali.

'To je bilo slatko!' rekla je Greene, za koju se priča da je u vezi s članom benda Kings of Leon Jaredom Followillom.

mery

mery
Lov
Lov
OooOoo Alice..nisam znalla..hahhaha..Zanimljivo Smile

3'Pattinson je seksipilniji od Lautnera' Empty Re: 'Pattinson je seksipilniji od Lautnera' Čet Dec 03, 2009 10:21 am

sanialis

sanialis
Strah
Strah
OOOOOooooo,to je tako cool!!! Roby i Ash! I love you Dobro,znam da preterujem...to bi bilo savrseno...uh...i naravno da je seksipilniji od Taylora! :jkhjk:

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Sad je josh vishe volim jer je Team Edward...A kom da je Rob vishe sexy je tako cool...Svidja mi se kako je opisala Roba...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu