Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pripadam Jacobovom timu Empty Pripadam Jacobovom timu Čet Dec 03, 2009 6:44 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Emma Roberts (18), najpoznatija po ulozi u teen hitu 'Buntovnica u internatu', kaže da se na snimanju filma 'Valentine's Day' zbližila s 'Taylorima', odnosno, Taylorom Lautnerom (17) i Taylor Swift (19)
Mlada glumica, inače nećakinja Julije Roberts, otkrila je i neke zanimljive stvari sa seta tog filma koji u kina stiže početkom iduće godine.

'Iako nisam snimala zajedničke scene s njih dvoje, upoznala sam oboje. Stvarno su vrlo kul, dragi i susretljivi. Inače, sam veliki fan sage 'Sumrak' i moj omiljeni lik, osim Belle, je Jacob', rekla je Emma. Upitana za aferu mladih glumaca, Emma je diplomatski odgovorila da nije vidjela ništa osim snimanja njihove zajedničke ljubavne scene.

Osim Emme i dvoje Taylora, u filmu igraju i Julia Roberts, Anne Hathaway, Patrick Dempsey, Jessica Alba, Jessica Biel, Jamie Foxx i Bradley Cooper.

2Pripadam Jacobovom timu Empty Re: Pripadam Jacobovom timu Sub Dec 05, 2009 3:00 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa dobro...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu