Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

-Immortal-

-Immortal-
Izabrani
Izabrani
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bryce Dallas Howard, mlada glumica koja je zamijenila crvenokosu Rachelle Lefevre u ulozi Victorije, najavljuje da će treći nastavak sage 'Sumrak' biti prepun uzbudljivih scena i akcije, što će ljubitelje vampirskog filmskog serijala ostaviti bez daha
'Po meni je 'Pomrčina' najbolja knjiga cijelog serijala. Zbilja sam sretna što sam se našla u toj cijeloj priči jer sam dobila priliku raditi sa sjajnom mladom ekipom. Victoria je vrlo zanimljiv karakter. Jako je privlačno igrati negativca, a Rachelle je postavila ljestvicu vrlo visoko kada je riječ o interpretaciji Victorije', kazala je Dallas i dodala da će 'Pomrčina' obilovati dosad neviđenim akcijskim prizorima.

Atraktivna 28-godišnja glumica, poznata po ulogama u filmovima 'Zaselak', 'Spider-Man 3', 'Terminator: Spasenje', 'Žena iz vode' i 'Manderlay', oduševljena je svojim angažmanom u sagi 'Sumrak' jer je, kako sama ističe, veliki fan knjiga Stephenie Meyer.

Glumica je impresionirana talentom i osobnošću Kristen Stewart koju smatra nevjerojatnom glumicom:

'Kristen je u svoj lik unijela nevjerojatnu strast. Ona je jedna od najboljih glumica s kojima sam ikad radila. Zbilja je sjajna.'

Film Pomrčina stiže u kina širom svijeta u ljeto 2010. godine.

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa zanimljivo, ali meni je zao shto Rachelle ne glumi Victoriu...

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
slazem se sa njom da je Eclipse najbolji deo u celoj sagi Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu