Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kristen ne voli držati govore Empty Kristen ne voli držati govore Čet Feb 25, 2010 11:49 pm

dori

dori
Lov
Lov
Mlada zvijezda izjavila je da ima problema s držanjem govora pred gomilom ljudi, kao što je bio slučaj na nedavnoj dodjeli nagrada BAFTA
Kristen je otkrila da ne voli držati govore pred ljudima kojima se divi. 'Ne mogu se naviknuti na to. Soba puna ljudi kojima se divim, koji su postigli nešto u životu. Divljenje čak nije dovoljno jaka riječ da opišem taj osjećaj.'

'Osjećam ogromno poštovanje prema svima, a ja se osjećam tako maleno dok govorim pred njima.'

Novinare je zanimao i njen osebujan izbor odjeće, na što je Kristen odgovorila: 'Nikad ne znam što ću obući sve do zadnjeg trena. U zadnjih pet minuta odaberem što mi se sviđa. Jednostavno obučem nešto i ako se osjećam udobno u tome, to je to.'

2Kristen ne voli držati govore Empty Re: Kristen ne voli držati govore Pet Feb 26, 2010 12:12 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
a ko0 voli molim te??

3Kristen ne voli držati govore Empty Re: Kristen ne voli držati govore Pet Feb 26, 2010 1:11 am

Deathwish

Deathwish
Mrtve duše
Mrtve duše
slazem se.x
niko ne voli.XD

http://teenville.highbb.com/

4Kristen ne voli držati govore Empty Re: Kristen ne voli držati govore Pet Feb 26, 2010 9:04 am

lilen

lilen
Borba
Borba
I ja se salzem...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu