Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Već se mnogo pisalo o tome kako pjevačica i glumica Miley Cyrus ne voli vampire i nije opčinjena sagom 'Sumrak'. Mnogi joj to zamjeraju, ali ne i jedna od zvijezda 'Sumraka, Kristen Stewart
Na pitanje što misli o tome da Miley ne voli vampire, Kristen je za EOnline rekla: 'Boji li ih se ili ih jednostavno ne voli? Mislim da ljude ne treba nagovarati na nešto ako već imaju svoje mišljenje o tome. Ali ako ona zaista mrzi vampire, to je kul!'

**alice**

**alice**
Borba
Borba
ma daj to nije kul nikako bar po meni....

Amyicha

Amyicha
Ponoć
Ponoć
a šta ne voli ne voli. ko joj je kriv. ne zna šta valja Very Happy

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
ne voli ih zato sto je glupa Very Happy nije da je vredjam aliii Smile Very Happy

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa hajde...na šta bi ličio ovaj svijet da su svi opsjednuti sumrakom ili da nemaju sopstveno mišljenje

http://www.mitologija45.blogger.ba

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
ma mislim stvarno to nikako nije kul to i ne moze biti kul

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
pa da,msm okee je to shto ima svoje misljenje,aliii...ja se uopshte ne slazem sa njom,msm da se mnooogi ne slazu sa njom Smile

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
jbt ja msm obozavam sumrak ali ne ovakve vampire....msm gde su oni dobri stari vampiri?otkad vampiri mogu slobodno da se krecu po suncu i svetlosti?sada svetlucaju kada izadju na sunce!mozes misliti!otkada mogu da se gledaju u ogledalo?u Drakuli sa Gerijem Oldmanom on ne vidi sebe u ogledalu!pre je vampire ubijao Glogov kolac,svetlost,sveta vodica,a sada nista ne moze da ih ubije!i Lauren je u Twilight-u crnac,otkada su vampiri crnci?
Ja se ne slazem sa Miley,ali na neki nacin jeste cool sto ne voli vampire......
i dobro kaze maj dir frend Endzi:na sta bi licio ovaj svet kada bi svi bili opsednuti sumrakom i niko ne bi imao sopstveno misljenje?

Ina.Alice.Fan

Ina.Alice.Fan
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
sto se mene tice svako treba da ima svoje misljenje i nemozemo svi da volimo isto ali me miley mnogo nervira...

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
i mene nekad

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
slazem se sa Fiore...ali msm sry fanovi ali zabole me sta misli neka tamo Miley Cyrus -.-

http://www.iansbalkan.com

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
ma stvarno me nije briga sat miley misli........

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Niti mene nije briga.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu