Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
The Twilight Examiner je nedavno intervjuisao Eclipse vukodlaka- Tysona Housemana(Quil)-[You must be registered and logged in to see this image.]
Q:Iako je tvoj lik predstavljen u New Moonu,nisi morao uskočiti u akciju sve do Eclipsea.Jesi li se osjećao imalo kao Quil-da si bio izostavljen iz zabave?I da li je vrijedilo čekati da dobiješ veću ulogu u Eclipse?
Tyson:Da,bilo je zaista puno sličnosti između mene i mog lika.U New Moonu kao što si rekao imao sam samo oko jedan dan snimanja na setu i svaki put kada bih vidio druge "vukodlake",oni bi stalno pričali o nekim zabavnim događajima na setu i slično.Osjećao sam kao da ispadam iz svega toga.I zato sam bio veoma uzbuđen oko Eclipsea.Bio sam vuk i član čopora vukova.Tako sam dobio priliku da se opet družim sa dečkima i da radim isto što i oni rade.
Q:Ti stvarno nisi trebao da radiš cijelu fitnes rutinu,i pitam se koliko je izazovno za tebe bilo uhvatiti korak sa ostatkom glumaca u fitnes režimu za film?
Tyson:Pa,nije bilo tako teško za mene,jer zapravo još nisam bio vuk u New Moonu,pa su me još stavljali na trening za vuka.Pa sam navikao na sav naporan rad i stvorio sam cilj za sebe da kad počne Eclipse snimanje moram dobiti stvarno dobar fizički oblik,tako da sam mogao pratiti druge dečke i mislim da sam prilično dobar!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu