Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
DRAKULA JE NAJBOLJI
Edward Cullen nije među top 10 vampira



[You must be registered and logged in to see this image.]


Iako bi se po brojnim napisima medija te fanovima diljem zemaljske kugle moglo zaključiti da je Robert Pattinson, odnosno vampir Edward kojeg glumi u 'Sumraku', jedan od najpopularnijih vampira svih vremena, ali nije tako

Naime, u povodu svog 200. broja, britanski ZF časopis SFX proveo je online istraživanje o omiljenim krvopijama svih vremena. U anketi je sudjelovalo oko 8.000 čitatelja, a Edward Cullen smjestio se tek na skromno 14. mjesto.

Na prvom je mjestu nezaboravni grof Drakula kojeg je u filmovima ovjekovječio Christopher Lee, a kasnije i Gary Oldman. Na drugom i trećem mjestu su Spike i Angel iz serije 'Buffy, ubojica vampira'.

Na četvrtom je mjestu John Mitchell iz 'Being Human', na petom Drusila iz 'Buffy, ubojica vampira', na šestom je Eric Northman iz 'Okusa krvi', a na sedmom Mick St. John iz 'Moonlighta'.

Na osmom je nezaboravna Selenea iz 'Underworlda'.

Katja Halle

Katja Halle
Ugriz
Ugriz
Steta.... nisam cula ni za jedan od tih filmova, pa min je pomalo cudno sta je Edward- Robert tek na 14. mestu....

Crazy_about_wampires

Crazy_about_wampires
Prihvatanje
Prihvatanje
Cula sam za sve...Selena mi je supeerrr a Baffi ubica vampira je serija...

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
nzm,mislim da bi i Rob trebao da bude tu negde Smile
ali ne odlucujem ja... Smile

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Možda će i biti jednog dana među top 5,kad sumrak već bude iza nas...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu