Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nikki Reed: Mi smo velika porodica  Empty Nikki Reed: Mi smo velika porodica Sre Sep 01, 2010 12:34 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Nikki Reed: Mi smo velika porodica


[You must be registered and logged in to see this image.]


Sumrak zvezda Nikki Reed izjavila je da je jako uzbuđena zbog porodičnog okupljanja za snimanje Praskozorja.
Dvadesetdvogodišnja glumica glumi lika Rosalie Hale, a u poslednjoj knjizi Praskozorju njen lik se menja.
Pitali su je čemu se najviše raduje kad se bude vratila na snimanje a ona je rekla:
"Samo da ih vidim sve ponovo. Snimali smo ove filmove već par godina sada, čini se da je ova godina prošla jako brzo."

Finalni film, biće podeljen na dva dela, prvi deo će biti pušten sledeće godine a drugi deo godinu kasnije.
Nikki kaže kako jedva čeka da se ponovo sastane sa svojim kolegama i prijateljima Robertom Pattinsonom,
Kristen Stewart, Ashley Greene i Peter Facinelli.
Ona kaže: "Jedva čekam vraćanje na set, jer se svi jako puno volimo i ovo će biti tužno jer nam je ovo poslednje snimanje zajedno."

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu