Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
BOJI SE NEUSPJEHA
Kristen u panici zbog uloge u filmu 'Na cesti'



[You must be registered and logged in to see this image.]


Sve traženija američka glumica trenutačno radi na ekranizaciji legendarnog romana Jacka Kerouaca, a otkrila je da se boji hoće li ispuniti očekivanja publike

'To je moja najdraža knjiga i moj najdraži autor. Dobila sam ulogu Marylou i u panici sam da ne zabrljam. Bojim se hoću li to dobro odraditi. Luda sam od svega', rekla je mlada zvijezda sage 'Sumrak' koja se nalazi na lokacijama u Quebecu u Kanadi.

Osim Kristen, u filmu igraju i Garrett Hedlund, Sam Riley, Kirsten Dunst i Viggo Mortensen.

'Nitko nije nikad pokušao napraviti film prema toj knjizi. To je moja najdraža knjiga. Zbilja mi je čast što sam dobila ulogu u tom filmu. Ali ujedno me je i strah kako će to na kraju izgledati', rekla je.

Prema nekim informacijama, Kristenin dečko Robert Pattinson ljubomoran je, jer ona mora snimiti vruće scene s Viggom Mortensenom pa želi biti na setu filma, što Kristen izluđuje.

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Ma bice sve okej, Kristen super glumi Smile

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Ako se potrudi oko uloge, uspeće.

http://www.twilight-saga4ever.com

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Ja ne vidim razloga da se boji. Ako bude glumila kao i u Sumraku bice extra!

http://www.twilight-saga4ever.com

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Rosalie Lillian Hale ::Ja ne vidim razloga da se boji. Ako bude glumila kao i u Sumraku bice extra!

slazem se Smile

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Starije novosti!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu