Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ZBOG ULOGE Pattinson postao crvenokos Empty ZBOG ULOGE Pattinson postao crvenokos Uto Jan 18, 2011 7:20 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]
Robert Pattinson čija je nemarno razbarušena svjetlosmeđa kosa u sagi 'Sumrak' izazivala euforiju kod njegovih obožavateljica, zbog uloge u filmu 'Water For Elephants' dobila je crvenkastu nijansu


Rob (24) je svoj novi 'look' pokazao na ovogodišnjoj dodjeli nagrada Zlatni globus, objasnivši da je kosu morao obojiti zbog novog filmskog angažmana.

'Kosa mi je nešto drugačije boje nego u sagi 'Sumrak'. Riječ je i o drugačijem filmu pa sam morao promijeniti imidž. Da, posegnuo sam za bojom za kosu. Sad je više crvenkasta', rekao je Robert za Access Hollywood.

Mladi glumac je taj film snimao s Reese Whiterspoon pohvalivši da je najzabavnija osoba koju je ikad sreo.

'Snimali smo samo tri dana, no to je bilo jedno od najboljih iskustava sa seta dosad. Reese je zabavna, pametna i šarmantna', rekao je.

Nedavno su procurile i prve slike iz 'Praskozorja' u kojem Robert i Kristen prvi put vode ljubav.

'Vidio sam slike i sviđaju mi se. Zbilja su vrlo lijepe', rekao je Rob.

Četvrti nastavak popularnog filmskog serijala prema knjigama Stephenie Meyer pojavit će se u kinima 18. studenoga ove godine.

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Haha, aj dobro. :xDD:
A ček, jel ovdje na slici već 'crven'? Ako jeste, onda se i ne primjećuje toliko.

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Ma on je zgodan kakva god mu frizura bila!xD

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
fanpire_1 ::Ma on je zgodan kakva god mu frizura bila!xDD

hahah Very Happy bas! Very Happy

5ZBOG ULOGE Pattinson postao crvenokos Empty Re: ZBOG ULOGE Pattinson postao crvenokos Pet Jan 28, 2011 11:48 pm

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
Komplikacije
Komplikacije
Ivana ::Haha, aj dobro. :xDD:
A ček, jel ovdje na slici već 'crven'? Ako jeste, onda se i ne primjećuje toliko.
pa da.
samo ako se zagleda malo xDD

http://www.twilightboys-serbia.com/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu