Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Robert Pattinson želi biti pas Empty Robert Pattinson želi biti pas Pon Nov 23, 2009 8:01 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Zvijezda 'Sumraka' Robert Pattinson ne sanja u velikoj slavi. Mjesto na crvenom tepihu radije bi zamijenio za mjesto u psećem svijetu. Mladi glumac osjeća, naime, jaku povezanost sa psima i rado bi bio jedan od njih
Kada su ga upitali što bi volio biti, Robert je bez puno razmišljanja ispalio – pas. 'Mislim da bih bio pas. Pseći životni stil me je oduvijek fascinirao. Samo spavaš, ležiš, jedeš i s vremena na vrijeme prošećeš. Zar to nije super?!' rekao je glumac. 'Između mene i pasa postoji duboka povezanost.'

No kada se ipak ne bi mogao u potpunosti fizički transformirati i postati pas, nego mi morao promijeniti samo posao, Pattinson bi volio biti muzički producent. 'Biti muzički producent, to bi bio odličan posao za mene. A volio bih i pisati. U svakom slučaju, to bi bilo nešto kreativno. A možda bih mogao biti i burzovni mešetar. Volim sve što je hektično.'

Robert Pattinson u 'Sumraku' glumi lik vampira Edwarda Cullena, a za novi nastavak filmske sage napisao je i dvije pjesme.

2Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Pon Nov 23, 2009 8:04 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Sta sve necu cuti. De me obesit o krvu vrbu. A zaboravio je najvazniju stvar imas buve!

http://www.twilight-saga4ever.com

3Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Pon Nov 23, 2009 9:46 am

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
ahahahahhahahaha...a budale momka...hahahhah
bas je lud..hehe..dusa moja..

4Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Uto Nov 24, 2009 2:06 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Hehe bas je smijesan Very Happy
I da, zaboravio je na buve..

5Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Uto Nov 24, 2009 9:28 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa on je car...Shta sve nece smisliti...Super je biti pas, mada sam ja vishe za machke...

6Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Uto Nov 24, 2009 7:42 pm

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Da i meni su macke bolje Very Happy

7Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Sre Nov 25, 2009 10:22 pm

mery

mery
Lov
Lov
Hehheheh..Ja mislim da je doslovno poludio..
A Dusha <3

8Robert Pattinson želi biti pas Empty Re: Robert Pattinson želi biti pas Ned Nov 29, 2009 4:32 am

sanialis

sanialis
Strah
Strah
Razumem ga u potpunosti.... :lol!:

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu