Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Pa, da ispunim svoju duznost, evo jedne nove vijesti:

Zvijezda 'Sumraka' je snimila pjesmu pod nazivom 'Nikad ne misli', koja se nalazi na soundtracku za prvi dio serijala. Iako sanja glazbenu karijeru, strahuje da bi uloga vampira Edwarda Cullena mogla uništiti njegove šanse za uspjeh
'Istina je da pišem pjesme. Snimit ću nekoliko pjesama čim završim s promocijom filma, ali prije toga ne želim raditi ništa. Ne želim snimiti album na kojem će pisati 'Od vampira iz filma 'Sumrak'', rekao je Pattinson.

Ako jednog dana izda album, na njemu se, tvrdi Pattinson, neće nalazi njegovo ime ni slika, jer će ljudi to gledati s predrasudama i nitko neće htjeti slušati.

Pattinson je uvijek sanjao da će svoj put do vrha top lista početi od nastupa u barovima, ali je sada svjestan da je svjetska slava poremetila njegove planove.

'Prije nego što sam postao slavan želio sam nastupati u barovima i pubovima, ali to više nije moguće', rekao je Pattinson.

Sto mislite o tome?

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Mislim da treba da prestane da pricha gluposti o predrasudama i da snimi taj album...

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Slazem se. Dobre su one dve pesme sto su bile u Twilight-u. Videcemo kakve ce biti ostale!

http://www.twilight-saga4ever.com

mery

mery
Lov
Lov
Meni je sva muzika u Twilight i New Moon predobra...Opustajuca,nekako cudna bas onak vampirska.
A On da bude pop zvijezda kao pisac i pjevac ?..hmmm..
Bolja mu je gluma..I NEK obavezno stavi svoju sliku (ukoliko zeli odma da se rasproda na milione tih primjeraka) xDxdXD

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Slazem se s Ivanom. Neka vise snimi taj album i prestane s predrasudama!

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
mery ::Meni je sva muzika u Twilight i New Moon predobra...Opustajuca,nekako cudna bas onak vampirska.
A On da bude pop zvijezda kao pisac i pjevac ?..hmmm..
Bolja mu je gluma..I NEK obavezno stavi svoju sliku (ukoliko zeli odma da se rasproda na milione tih primjeraka) xDxdXD

[You must be registered and logged in to see this image.] xDD

Upravo tako...svi ti koji trče ko bez glave za njim će kupiti albume xDD

http://www.iansbalkan.com

mery

mery
Lov
Lov
Ma svi koji su njegov fan Smile

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
[You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.iansbalkan.com

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Nadam se da ce napravit taj album jer je talentiran, ali neka ostane glumiti!

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Da nek snimi album, ali nek i dalje glumi jer je super glumac...

SheStranger

SheStranger
Uljez
Uljez
...joj nemoj pop molim te...dosta mi je popa za ceo zivot...bilo bi mi draze da se baci na punk ili,mozda metal?xDDDDD

sanialis

sanialis
Strah
Strah
To def nije on izjavio...nesto mi ne lici bas na njega....

mery

mery
Lov
Lov
SAmo nek snimi album on..koja god vrsta muzike Smile

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
bas tako Merisa =)

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Shto se mene tiche neka to ipak bude pop...Punk i ostali tipovi muzike su mi bezveze...A on tako lepo peva balade...

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Meni je svejedno!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu