Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Uto Nov 24, 2009 2:53 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Miley je jedna od tinejdžerica koju nije zahvatila 'sumrakomanija'
Zapravo, Miley kaže da joj se filmovi iz serijala 'Sumrak' ne sviđaju zato što ne vjeruje u vampire!

Zvijezda serije 'Hannah Montana', koja će uskoro glumiti fantasy filmu 'Wings', producenata 'Sumraka' s radnjom sličnom popularnoj tinejdžerskoj vampirskoj drami, ne shvaća zašto su ljudi toliko poludjeli za pričom o školarki koja se zaljubi u vampira.

Danas 16-godišnjakinja, Miley kaže:

'Nisam uopće gledala film i ne planiram gledati. Ne vjerujem u to. Ne volim vampire. Ne volim kad mi vuk iskoči na ekran televizora dok ga gledam po noći. Ne volim to. Ne želim imati nikakve veze s time. Ne volim majice. Ne volim ništa od toga.'

Dodala je i to da je svjesna kako će biti jedna od rijetkih koja će ignorirati novi nastavak 'Sumraka', jer su svi koje ona poznaje također jako uzbuđeni zbog premijere filma za koju je nju – baš briga.

I... vase misljenje?

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
ma ko je pita..uff nije ni pogledala film a prica nesto..
a i nemora vjerovat u vampire da bi gledala film..joj jest glupa nekad i ona..uff

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Da bas hje, ono...Ne zelim vrijeđati ali kako moze suditi ako nije pogledala film...

Ana Cullen

Ana Cullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
baš tako

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Ne zanima me njeno misljenje. Umisljena Disney zvezdica. Stvarno i da je rekla da joj se dopada ko sto joj se ne dopada svejedno me ne bi zanimalo!

http://www.twilight-saga4ever.com

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Jao...Oprostite sad na ovom, ali ona je za mene JEDNA UMISHLJENA KUCHKA...Bash me briga shta ona misli...Umislila da zna da peva i glumi i da je zvezda, a nije videla ni Z od zvezde...A to da li verujesh u vampire nema veze sa filmom...I da ne verujem u vampire ja bih opet gledala film i bila odushevljena...Ali verujem...

mery

mery
Lov
Lov
A slazem se ..Totalno UMISLJENA..ako misli da ce to sto ona nevoli twilight privuci pozornost na nju vara se..sad je jos vise mrzim..Ja ipak mislim da je ona samo ljubomorna sto je SUmrak toliko gledan i sve...Nebih sad njen film pogledala...uh

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
mery ::A slazem se ..Totalno UMISLJENA..ako misli da ce to sto ona nevoli twilight privuci pozornost na nju vara se..sad je jos vise mrzim..Ja ipak mislim da je ona samo ljubomorna sto je SUmrak toliko gledan i sve...Nebih sad njen film pogledala...uh

slazem se, sad je ljubomorna jer nije u centru pažnje.

9Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Čet Nov 26, 2009 3:50 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Slazem se. A kada je ona to bila u centru paznje. "Zvezda" je samo zato sto joj je otac poznat!

http://www.twilight-saga4ever.com

10Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pet Nov 27, 2009 3:21 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Jao....pa pojavila se i Disney "zvezdica" da nešto kaže...molim lepo...bit**...xP

[You must be registered and logged in to see this image.] ...joj što je mrzim grome xDD...a sad još više...LoL

I slažem se sa Tacom da me ona uopšte ne zanima,...bit** stay bit** 4 all times...xDD

A gle ovo....u tom članku piše da i ona snima film te tematike...i kao ne veruje...šta imaš verovati,ni ja ne verujem u vampire...omG...I will kill my self...she so anoyed me......whuh xDD

http://www.iansbalkan.com

11Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pet Nov 27, 2009 9:00 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Mrs. Cullen ::Jao....pa pojavila se i Disney "zvezdica" da nešto kaže...molim lepo...bit**...xP

[You must be registered and logged in to see this image.] ...joj što je mrzim grome xDD...a sad još više...LoL

I slažem se sa Tacom da me ona uopšte ne zanima,...bit** stay bit** 4 all times...xDD

A gle ovo....u tom članku piše da i ona snima film te tematike...i kao ne veruje...šta imaš verovati,ni ja ne verujem u vampire...omG...I will kill my self...she so anoyed me......whuh xDD

Da, to joj je bezveze a snima takav film?!
Slazem se s Adelisom, bas je bi***.

12Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pet Nov 27, 2009 1:59 pm

Nejt

Nejt
Mračne sjene
Mračne sjene
Preumishljena....uvek nisam je voljela a sad je mrzim...uuff aj da ne vredjam bolje da pratim post

http://www.twilight-saga-fans.com

13Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pet Nov 27, 2009 8:28 pm

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Meni je bila prije dobra ali sad... bas je umishljena i neka pusti Twilight na miru!

14Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Sub Nov 28, 2009 3:30 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Ma ja je mrzim od samog pochetka...A sve novine pishu o njoj kao da je velika "zvezda", a nije...Pa zato nek ostavi na miru one koji jesu "PRAVE ZVEZDE"...A ako ne veruje u njih shto onda snima film o vampirima?... Mad

15Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Sub Nov 28, 2009 3:34 am

mery

mery
Lov
Lov
Ma nije ona uredu hahah :scared:

16Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Sub Nov 28, 2009 10:58 pm

SheStranger

SheStranger
Uljez
Uljez
sto se mene tice nek se noisi...udarila joj slava u glavu pa misli da m0\e da sudi a nije ni knjige pricitala ni film odgledala..likusha misli da je sumrak neki najveci horror,brte sto se mene tice navijacu za nju ako ikad bude htela da se baci sa stene,i nadacu se da ce je u moru raskomadati neko slican Viktoriji -.-

ona je ljubomorna jer su oba filma mnogo bolja od ...izvinjavam se na izrazu...srana smontana the shit movie....
jedva cekam da dodje u bg...ajmo skinsi,imamo posla! :bam bam:

17Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Ned Nov 29, 2009 4:33 am

sanialis

sanialis
Strah
Strah
I mi nju onda mrzimo!!!!! ⭐

18Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Ned Nov 29, 2009 7:45 am

mery

mery
Lov
Lov
Totalno )

19Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pon Nov 30, 2009 1:40 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
sanialis ::I mi nju onda mrzimo!!!!! ⭐

bas tako!

20Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Ned Dec 13, 2009 7:16 am

Milana Cullen

Milana Cullen
Ponoć
Ponoć
Emma Cullen ::Ma ja je mrzim od samog pochetka...A sve novine pishu o njoj kao da je velika "zvezda", a nije...Pa zato nek ostavi na miru one koji jesu "PRAVE ZVEZDE"...A ako ne veruje u njih shto onda snima film o vampirima?... Mad

Zato sto je jadna Very Happy i gadna Very Happy

21Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Ned Dec 13, 2009 7:20 am

*BeeboO*

*BeeboO*
Strah
Strah
Pa udarila slava u glavu bilo je i pre 9 meseci kad je bila ljubomorna Na Selenu Gomez

Ma mrzim je

22Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pon Dec 14, 2009 8:41 pm

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
ja nemogu da vjerujem da sam ja nju ♥️ ....pa MISLIM STVARNO sta se ona nasla tu mijesati....ona se samo toga boji...i boji se da joj oni ne ukradu vec davno ukradenu karijeru....glupacha

23Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Čet Dec 17, 2009 10:44 pm

Twilight girl

Twilight girl
Strah
Strah
miley cyrus je snimila one glupe serije i još gluplji film i sad ona misli da je neka zvijezda.neka se ostavi twilighta i neka snima svoje gluposti! Evil or Very Mad


PS.pročitala sam negdje da je dobila slom živaca!



Poslednji put izmenio Twilight girl dana Sub Dec 19, 2009 6:57 am, izmenio ukupno 2 puta

24Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pet Dec 18, 2009 10:47 pm

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Totalno se slazem s Petrom!

25Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Sub Dec 19, 2009 1:28 am

lilen

lilen
Borba
Borba
Slazem se sa vama.Ona je jedna idiotkinja,izvinite na izrazu... Evil or Very Mad

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu