Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Ned Jan 03, 2010 3:01 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Jaoo nasa mala Disney princeza :OMG: Mislim,ja volim Miley bas mi je super ali ne volim je vise od Twilighta i Twilight zvezda.Ona jeste poznata,ali nema pravo da vredja nesto sto nije ni pogledala.Uostalom Twilight je 100 puta bolji od njene serija Hannah Monatana i glumci iz Twilighta mnogo bolje glume od nje.Devojka nema veze sa glumom.Tako da ona nema pravo da komentarishe.Twilight zvezdama i Twilightu nije ni do kolena!

27Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pon Jan 04, 2010 9:55 pm

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Ponoć
Ponoć
uvijek sam je mrzila imala sam od nje 10 postera i sve sam ih bacila da se nalozi vatra.
Šta ona ima pricati o sumraku kucka jedna-izvinite na izrazu.
Umišljena zvjezda joj što mi ide na zivece.ONA JE OBICNO SMECE.NIJE NI Z OD ZVIJEZDE.
UH SADA BI JE POLOMILA SVEGA MI :rytjhnv:

28Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Uto Jan 05, 2010 4:01 am

TexyLutz

TexyLutz
Mračne sjene
Mračne sjene
ja volim Miley,i ne bih da je vredjam,jer ipak svako ima pravo na svoje misljenje...jeste da nije u redu sto prica lose o filmu koji nije ni pogledala,ali realno,da li Rob,Kristen i kompaniju,pa cak i ostale fanove briga sto Miley Cyrus ne voli Twilight...Twilight Saga ima milione i milone fanove,tako da to sto ga Miley Cyrus ne voli,po meni je totalno nevazno...

29Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Uto Jan 05, 2010 6:53 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
slazem se sa Almedinom

30Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Sub Jan 09, 2010 12:41 pm

jane

jane
Ponoć
Ponoć
ja moram priznati da mi je ko pjevačica i glumica okej, a ovo je bezveze ako ne voli film nije trebala komentirati

31Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Uto Jan 12, 2010 10:46 am

katy

katy
Strah
Strah
koga uopste zanima njeno misljenje?!

32Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pet Jan 15, 2010 10:41 pm

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Jao kako me nervira :dsdgfgdf:

33Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Sre Jan 27, 2010 10:58 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
ona ne vrijedi rasprave...glupacha,degenerik,bit**,...morala sam to izbaciti iz sebe Very Happy sad sam ok

34Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus mrzi vampire iz 'Sumraka' Pon Feb 01, 2010 11:11 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
retardusa......

http://www.mitologija45.blogger.ba

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu