Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Robert potvrdio da je u vezi s Kristen Empty Robert potvrdio da je u vezi s Kristen Uto Feb 23, 2010 10:46 am

dori

dori
Lov
Lov
Ono o čemu se već mjesecima spekulira konačno je potvrđeno – RPattz i K-Stew su ipak zajedno!
Mladi glumci koji su nas oduševili svojom glumačkom izvedbom u sagi Sumrak, pojavili su se, doduše odvojeno, na nedavnoj dodjeli britanskih nagrada BAFTA, a Robert Pattinson je na večeri nakon ceremonije, piše The Sun, priznao da su on i Kristen Stewart zajedno.

'Jako nam je teško skrivati se od svih, ali da, mi jesmo u vezi. Na sve načine pokušavamo zadržati našu privatnost. Ne smijemo se nigdje pojaviti u isto vrijeme', kazao je Rob (23).

Kako piše The Sun, mladi par nije sjedio skupa na dodjeli nagrada BAFTA gdje je Kristen dobila nagradu kao zvijezda u usponu, no čim su se povukli u osamu, razmjenjivali su nježne poljupce.

Robert i Kristen potom su viđeni kako zajedno napuštaju večeru i odlaze u hotel Grosvenor House.

Inače, Robert se požalio da zbog novoga filma koji snima s Umom Thurman mora rano ustajati - oko 6.30.

'Snimanje filma 'Bel Ami' dobro napreduje, no jedino mi teško pada rano ustajanje ujutro', kaže Robert.

☾Daughter☥of☥Lilith☽

☾Daughter☥of☥Lilith☽
Prihvatanje
Prihvatanje
hehehehe.....................pa glupo je shto se kriju......

3Robert potvrdio da je u vezi s Kristen Empty Re: Robert potvrdio da je u vezi s Kristen Čet Feb 25, 2010 11:39 pm

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
da,bas je glupo sto se kriju...ali ja sam cula da im je zabranjeno da ih u javnosti vidjaju zajedno...

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
xaxax...vezee

lilen

lilen
Borba
Borba
super je sto su zajedno,ali glupo je sto se kriju... Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu