Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rob i Kristen su u vezi! Empty Rob i Kristen su u vezi! Ned Nov 15, 2009 10:20 pm

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Ponovno se zahuktava priča oko slučaja 'Robsten', odnosno Kristen
Stewart i Roberta Pattinsona, glumačkog para iz sage 'Sumrak'. Nakon
što su zaljubljeni glumci viđeni kako šeću držeći za ruke, sad je i
Catherine Hardwicke potvrdila da je mladi par zajedno






U nedavnom intervjuu za magazin Time
Hardwicke je otkrila da je Roberta, kad je dobio dobio ulogu Edwarda
Cullena u 'Sumraku', upozorila da se ne smije upustiti u aferu s
Kristen.

'Ona još nema 18 godina. Imat ćeš problema sa zakonom', rekla je tada Catherine Hardwicke mladom britanskom glumcu. Redateljica je uvjerena da se ljubav nije rodila na snimanju Sumraka, već na snimanju drugog nastavka, 'Mladi mjesec'.

'Čini mi se da je Kristen trebalo vremena da shvati da želi biti s
Robertom', rekla je Hardwicke o novom paru koji su novinari nazvali Robsten.

Na londonskoj premijeri 'Mladog mjeseca' Kristen je priznala da joj je jasno zbog čega se Robert toliko sviđa obožavateljicama.

'On zbilja ima tu neku magnetnu privlačnost. Sasvim mi je jasno zašto ga cure toliko vole', rekla je Kristen Stewart. [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.iansbalkan.com

2Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Pon Nov 16, 2009 1:25 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Opet su poceli. Ja ne verujem da su zajedno!

http://www.twilight-saga4ever.com

3Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Pon Nov 16, 2009 7:18 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Ja stvarno ne mogu da verujem više.Čas potvrđuju,čas demantuju da su zajedno...ne zna kome verovati...

http://www.iansbalkan.com

4Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Ned Nov 29, 2009 4:36 am

sanialis

sanialis
Strah
Strah
Ma nisu...ja to znam...verujte mi!!! :etsrygdrs:

5Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Ned Nov 29, 2009 5:05 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Ja mislim da jesu i zato shto novinari stalno lazu ja im vishe nishta ne verujem...

6Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Pon Nov 30, 2009 1:38 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
ne vjerujem ni ja tome.

7Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Uto Dec 01, 2009 2:25 am

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
haha dobro je skontala zasto ga svi vole..ma pusti dok ja nevidim snimku njih dvoje da to govore nis nevjerujem,..

8Rob i Kristen su u vezi! Empty Re: Rob i Kristen su u vezi! Uto Dec 01, 2009 8:43 am

TexyLutz

TexyLutz
Mračne sjene
Mračne sjene
pa ima mnogooo dokaza da su zajedno...slikani su kako se ljube na koncertu Kings of Lion...slikani su na aerodromu kako se drze za ruke...stvarno bismo bili naivni kad ne bismo verovali da su oni u vezi...a mislim da jesu u vezi... I love you

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu