Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Robert Pattinson zaprosio Kristen Stewart Empty Robert Pattinson zaprosio Kristen Stewart Ned Apr 11, 2010 10:28 pm

dori

dori
Lov
Lov
Glumica Kristen Stewart otkrila je kako ju je njen kolega iz filmova “Sumrak” jednom zamolio da se uda za njega. “Zaprosio me je, ali bila je to šala. Ili barem mislim da je bila šala”, rekla je Kristen, koja je s Robertom navodno u pravoj ljubavnoj vezi.

Robert i Kristen nikada nisu javno priznali da su u vezi, no Pattinson je nedavno otkrio kako su on i njegova partnerka povezani na poseban način. “Nešto posebno nas veže. Ona je najslađa, najpametnija i najjača devojka koju poznajem”, nahvalio je 23-godišnji glumac svoju koleginicu.

“Radije ne bi otkrivao jesmo li mi u vezi ili ne, jer moje se reči prečesto u medijima izvrću. Povezivali su me s mnogim holivudskim glumicama. O većini njih mislim da su previše budalaste i plitke da bih ikada s njima izlazio”, kaže Pattinson. Par je navodno, tokom vikenda, viđen u Budimpešti, gde su slavili Kristenin rođendan. Glumica je 9. aprila napunila 20 godina.
Very Happy:D

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
ha, znala sam.....mozda je to taj posebni poklon za rodjendan..

Prošli tjedan Kristen Stewart proslavila je dvadeseti rođendan, a tim povodom počele su kružiti glasine da je Robov poseban poklon bila prosidba. Istina ili trač?
Pattinson je već izjavio da je za Kristen spremio nešto posebno te da se savjetovao s roditeljima, a novinari i fanovi odmah su posumnjali na zaručnički prsten.

'Rob je na poklon potrošio nekoliko tisuća dolara, ali nije želio otkriti što je kupio', izjavio je nepoznati izvor.

Jedino što možemo je čekati da i par objavi sretnu vijest, ili je demantira.

izvor : tportal

http://www.mitologija45.blogger.ba

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
hahah,nije znala jel' se salio ili je mislio ozbiljno.bas interesantno

Nejt

Nejt
Mračne sjene
Mračne sjene
heheh daa znam kad je navodno na salu zaprosio Smile a bas mi je cool ovo za njen rodjendan

http://www.twilight-saga-fans.com

dori

dori
Lov
Lov
Evo jos jedna verzija od [You must be registered and logged in to see this link.]
Pattison zna se ponasati kao dete

Kristen Steward je otkrila da njen momak Robert Pattison zna da se ponasa i kao decak.
Ona u intervju za „News of the World“ nasmejala se da ju je Robert vec zaprosio.

- Zaprosio me je. U sali. Ja barem mislim da je to bilo u sali, rekla je Kristen.

Ovaj par koi su se zapoznali na snimanje Twilighta posle nekoliko meseca odlucili su da potvrde svoju vezu.

Kristen kaze da je Pattison privlaci jer uvek se trudi da je dobar.
- Volim Roba jer uvek voli napraviti ono sto je najbolje. Nekad zna da se ponasa kao mali decak. Kad radi nesto dobro ili kad pobeduje pocinje pricati razlicito, sa tenki glaskao da ima 5 godina kaze ona.

Ona kaze da je on i seksi na jedan „izmucen umetnicki nacin“.

- Mozda zato sta je Britanec. Visok je izgleda kao uvek da je zamislen i ima neverojatna smisla za humor. Svaki put kada se pogledne u ogledalo uvek zabelezuje da nesto nije u redu sa njegova kosa. Dopada mi se kako peva jednostavno krsi mi srce. On je uzasan lazov i jednostavno ne znae da laze kaze ona.

Britanska zvezda je neodamna izjavila da ima„posebna veza“ sa Steward.

nadam se da sam dobro prevela
evo vam link odakle je prevzemena ova novost
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
xaxaxa vezee

**alice**

**alice**
Borba
Borba
hehe super znala sam da su u vezi jupiii...
samo se nadam da ju nije zaprosio u sali vec da je bilo zaprave to bi tek bilo extra.... Very Happy

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
pa tesko je zakljuciti,imamo tri verzije..haha

http://www.mitologija45.blogger.ba

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
hahah..Very Happy a bas su lepii..Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu