Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
KRISTEN STEWART: Nije mi bila laka ljubavna scena u 'Pomrčini'



Mlada američka glumica kaže da joj je bilo teško snimiti ljubavnu scenu u trećem nastavku sage 'Sumrak'

Riječ je o sceni u kojoj Bellu odbije Edward (Pattinson), za koju Kristen kaže da je bila iznimno zahtjevna.

'Bilo mi je teško to odglumiti jer nemate pojma kako predočiti njezinu reakciju. Osjećaji su pomiješani, od razočaranja do bijesa. Zapravo, obično su cure te koje odbijaju. To je vrlo neugodna situacija i ne bih se voljela i sama naći u istoj. Ali mislim da je na kraju sve dobro ispalo', ispričala je Kristen.

Glumica je rekla da se pokušala staviti u kožu Belle te da je proživljavala te emocije.

'Fokusirala sam se na njegove riječi: 'Ne brine me snaga mog, već tvog karaktera', pa sam razmišljala o tome cijelo vrijeme', ispričala je Kristen.

Inače, prema posljednjoj knjizi, 'Praskozorju,' snimit će se dva filma.

Snimanje počinje ove jeseni u Baton Rougeu (Louisiana, Kanada) i Vancouveru. Fimove će režirati Bill Condon, a premijera prvog filma je zakazana za studeni 2011. godine.

**alice**

**alice**
Borba
Borba
pa upravu je nije to lako....

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
pa nije Smile msm da te odbije decko koga voLis malo jee glupo Smile

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Haha,pa nije se morala baš toliko uživiti u ulogu.A i sama zna da Edward Bellu ne odbija zato što on to ne želi,nego neće da je povrijedi.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu