Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Kristen Stewart koja se proslavila zahvaljujući ulozi Belle Swan u sagi 'Sumrak', kaže da će fanpirima sigurno biti zanimljivo vidjeti kako će se u 'Pomrčini', trećem nastavku popularnog filmskog serijala, razvijati ljubavna drama triju glavnih likova - Belle, Edwarda i Jacoba
'U 'Mladom mjesecu' dotaknuli smo se vrlo malo tog ljubavnog trokuta, no u 'Pomrčini' će se sve tek zakuhati', rekla je Kristen na nedavnoj premijeri 'Mladog mjeseca', dugo očekivanog drugog filma po knjigama Stephenie Meyer.

'Uvijek me je fascinirala Bellina odanost Edwardu. Bit će zanimljivo vidjeti kako će se ta ljubavna drama odvijati', otkrila je mlada američka glumica.

Podsjetimo, 'Pomrčina' ('Eclipse') u kina širom svijeta stiže 2010. godine.

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Jedva cekam da vidim. Osetila sam i neku napetost dok sam citala knjigu tako da verujem da ce biti super!

http://www.twilight-saga4ever.com

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja jedva chekam da vidim film...Mislim da ce biti vrh...

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Mislim da ce film biti pre mocan
Bas se osjeti napetosd Very Happy

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I u drugom se malo oseca, ali mislim da ce u trecem biti bash...

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Da pogotovo jer Bella poljubi Jacoba, a udaje se za Edwarda.

mery

mery
Lov
Lov
I ja jedva cekam 3.dio..
Zanima me kako ce to sve biti u filmu..nadam se da nece postati previse ljubavni film..
ipak Sumrak nije romanticni film
nESto izmedu-horor.drama.romantika..
svega Pomalo..

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Da...Ali mislim da ce u trecem najvishe paznje posvetiti ljubavnom trouglu i scenama borbe...Jedva chekam da to vidim...

mery

mery
Lov
Lov
Meni je naybolja treca i cetvrta knjiga i najvise jedva cekam ta dva filma..
3.dio <3
Jedva cekam scenu kada Bella udari Jacoba jer ju je poljubio i onda prepucavanje izmedu Edwarda i Jacoba.
EDward <3

*Miss Cullen*

*Miss Cullen*
Lov
Lov
slazem se sa mery...a najgore mi je sto je ona slomila saku...kako bi voljela da je njega zabolilo.uff..a kad mu Edward kaze da ce mu vilicu slomit ili tako ness..hahahhahahahhaha...jedva cekam 3 dio..samo kada sam citala knjigu pa onaj dio kada se po drugi put poljube Bella i Jacob i onda kao njoj to odgovara.uuff kako sam se iznervirala..OMG..malo je falilo da zapalim tu stranicu..

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Slažem se sa Anne...fkt me iznervirao... [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.iansbalkan.com

mery

mery
Lov
Lov
I mene..a fkt vamo ima Edwarda a ljubi Jacoba..
Trebala je reci Jacobu (kad je vec onakav bio i jos oni uvijeti)
trebala je reci ma idi slobodno i nevracaj se Smile
IPak bi se on vratio

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
mery ::Meni je naybolja treca i cetvrta knjiga i najvise jedva cekam ta dva filma..
3.dio <3
Jedva cekam scenu kada Bella udari Jacoba jer ju je poljubio i onda prepucavanje izmedu Edwarda i Jacoba.
EDward <3

da i ja to jedva cekam Very Happy

sanialis

sanialis
Strah
Strah
I ja jedva cekam...da vidim taj ljubavni trougao... Very Happy

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Bas me zanima Very Happy

lilen

lilen
Borba
Borba
Slazem se sa svima vama i ja jedva cekam da vidim 3 deo.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu